מזל טוב! הגעתם לגיל מצוות
יותר נכון, הילדים שלכם הגיעו לגיל מצוות ואתם עסוקים בתכנון נמרץ של הפקה רצינית. בגיל 12, כל מה שמעניין את בנות הבת מצווש הוא שהאירוע שלהן יהיה הכי מוש ושכולם בשכבה ידברו עליו גם חודשיים אחרי. גם הבנים מעוניינים באירוע מגניב ויוצא דופן וגיל 13 חשוב להם במיוחד כדי לעשות רושם על מעגל הסחבקים שלהם.
ובכן, חדשות מעולות. לנו יש את הפתרון האידיאלי לאירוע מהאגדות, בדיוק כזה שאף אחד לא יפסיק לדבר עליו ויעשה רושם על כל החברים של הילד או הילדה.

כובעים עם גרפיטי הם האטרקציה מספר 1 לאירועים
בעיניים שלנו, העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים: אלו שמעולם לא שמעו על כובעים עם גרפיטי ואלו שכבר מכירים את האטרקציה מאירועים אחרים. לשני הסוגים יש לנו מה לחדש.
קודם כל, כובעים מצוירים הופכים כל אירוע לחוויה חד פעמית ויותר מזה, מאפשרים לכם להעניק לאורחים מתנה ללכת איתה הביתה. כן, גם מבוגרים אוהבים את הכובעים הפרקטיים והיפהפיים שלנו. באמצעות טכניקות מיוחדות אנחנו מציירים דוגמאות מרהיבות על כובעי מצחייה איכותיים ולבקשתכם נוסיף גם את שמות האורחים על הכובע, כך שכל אחד יקבל מתנה שהוא מיוחדת רק לו.
מי שכבר מכיר את הקונספט, ישמח לגלות שאצלנו מדובר במוצר חדשני. קודם כל, אנחנו מתחייבים לאיכות והצבעים שלנו לא דוהים או יורדים בכביסה. אבל מעבר לכך, אנחנו היחידים בארץ שצובעים על כובעים עם צבעים בעלי אפקט מנצנץ שבאור שמש נראה פשוט מדהים. מעבר לכך, כל הצבעים גם זוהרים באולטרה ומתאימים לחגיגה של הבת מצווש עצמה שנעשית באולם סגור. ואם זה לא הכל, אנחנו צובעים גם כובעי קש ולא רק מצחייה וזה באמצעות טכנלוגיית טבילה ייחודית שמעניקה לכל כובע מראה יוקרתי ונדיר ומהווה מתנה שאף אחד לא ישכח לעולם.

עוד אטרקציות לאירועים
רוצים לשעשע את האורחים ולספק להם פינה מיוחדת? הקריקטוריסט שלנו יגיע אליכם לאירוע וכל אורח שיחפץ יצא משם עם ציור היתולי שיגרום להם להרגיש מיוחדים במינם. יותר מכך, אנו מדפיסים קריקטורות על חולצות וספלים, כך שהמתנה יכולה להיות אפילו עוד יותר אישית ומרגשת.