גם הפעם את אחראית על מציאת אטרקציה למסיבת רווקות?
כנראה שכולן מכירות אותך כבר טוב ויודעות שאת זו שיכולה להפוך כל מסיבה לחגיגה אמיתית שהכלה וכל החברות לא ישכחו לעולם.
הבעיה היא, שאחרי כמה מסיבות מתחילים להיגמר הרעיונות. יש תחושה של מיצוי מכל סוגי האטרקציות לאירועים וקשה למצוא משהו שבאמת ירגש, יחדש וישמח.
למזלך, יש לנו בדיוק את מה שאת והחברות שלך צריכות כדי להרים לכלה את המסיבה שבאמת מגיע לה ולחגוג מסיבת רווקות עם המון שיק וסטייל.

כובעים בטבילה הם אטרקציה לאירועים שווים במיוחד
נכון שאפשר להתפרע במסיבת רווקות תוססת, אבל לא יותר שווה אם כל אחת תצא הביתה עם מתנה מדליקה במיוחד? אנו מציעים כובעי קש אותם אנחנו צובעים בטכניקה מיוחדת, של טבילה בצבעים. כל כובע אפשר לטבול בעד ארבעה צבעים והדוגמאות שמתקבלות הן מרהיבות ומיוחדות ביופיין. כובע קש הוא אקססורי מעולה לכל אישה לכל ימות השנה וכובע קש שמעוצב בצורה ייחודית הוא משהו שישמח גם את החברות וגם את הכלה עצמה, שתמיד תזכור את המסיבה המיוחדת שלה. חוץ מהטבילה עצמה, יש אפשרות גם לרשום את שם הבחורה על כל כובע וכך להפוך אותו לעוד יותר מיוחד ואישי. מדובר במתנה שאין אחת שלא תשמח לקבל ולהוסיף לארון הבגדים שלה.
חוגגות שמעוניינות במראה קצת יותר היפסטרי, יוכלו להזמין גרפיטי על כובעי מצחייה. גם על כובעים אלו ניתן לרסס בגרפיטי דגמים יפהפיים ולכתוב את שם החוגגת וכבונוס, הצבעים על הכובע מנצנצים בשמש. מדובר במתנה שהיא לא רק יפה אלא גם פרקטית ובעלת נוכחות והיא מזכרת מושלמת לערב של פעם בחיים.

לצחוק כל הדרך לקריקטורה
אם את עדיין מתלבטת לגבי אטרקציה לאירועים, הרשי לנו להכיר לך את עולם הקריקטורות, אותם ציורים הומוריסטיים שמציגים אותך כמו שאת, רק עם מעט הגזמה. את יכולה להעניק לרווקות חוויה חד פעמית ולהזמין קריקטוריסט למסיבה עצמה, כדי שישב ויפנק את החברות בזמן אמת בקריקטורה מצחיקה, או לדאוג מראש לשלוח לנו תמונות ואנחנו נדפיס את הציורים על חולצות בהתאמה אישית.