רוצה בגד-ים שאין לאף אחת ולאף אחד אחר?

הגעת למקום הנכון
בגדי ים בעיצוב אישי ועבודת יד!
הציור והצביעה נעשים ישירות על בגד הים!
תוכלו להביא בגד-ים חלק איתם (בתיאום מראש) או לקנות אחד דרך בן!
לפרטים, צרו קשר

במדינה חמה כמו ישראל, לכל אחת יש בארון הבגדים יותר מבגד ים אחד. הבעיה המון פעמים היא שבילוי בחוף הים יכול להסתיים במבוכה קלה, בעת שבנות רבות רואות מתרחצות אחרות עם אותו בגד הים כמו שלהן. תשכחו מכל מה שהכרתן וכעת אתן יכולות לשלול כל חשש למבוכה! עם אמן גרפיטי על בגדי ים אתן מבטיחות לעצמכן בגד ים המעוצב לכן באופן אישי.

חלמת תמיד על בגד ים בעיצוב שלך?

כמה פעמים יצא לך לעצב את בגד הים שלך בעיצוב אישי? כנראה שלא הרבה פעמים, אם בכלל. כעת, את יכולה להיות זו שתחליט איך יראה בגד הים שלך. לא עוד רכישה של בגדי ים המעוצבים מראש בחנויות השונות, אלא בגד ים ההולם את טעמך האישי ומעוצב בצבעים, סגנון ונראות המתאימים לטעם האישי שלך בלבד. האמן יעצב עבורך את בגד הים המושלם עבורך, כך שלא תוכלי לחכות כבר לעונת הרחצה להשוויץ בבגד הים החדש שלך.

 

בחוף הים – את אחת, יחידה ומיוחדת:

לא מעט בחורות רוצות להרגיש מיוחדות ולדעת שהפריט שהן לובשות ייחודי רק להן. בעולם בו אנו חיים בו רשתות האופנה הגדולות הן הבחירה של מרבית הצרכנים, סביר כי תראי את בגד הים שלך על בנות אחרות בחוף הים. אז זהו, שלא תמיד. עם גרפיטי על בגדי ים המעוצבים על ידי האמן, לא רק שאת יכולה להבטיח כי לא תראי עוד בחורה עם בגד ים כמו שלך, אלא גם תהיי הבחורה עם בגד הים הייחודי ביותר בחוף.

 

מתנה מושלמת במגוון אירועים:

את חוגגת מסיבת רווקות ורוצה להעניק לחברות הקרובות שלך בגד ים במתנה? החברה הכי טובה שלך חוגגת יום הולדת ואת רוצה לפנק אותה בבגד ים חדש ומדליק המעוצב באופן אישי? הרי שאת עושה בחירה נכונה! גרפיטי על בגדי ים היא ללא ספק מתנה מנצחת. את בוחרת את העיצוב, את הצבעים ואת הסגנון שתרצי לשלב בבגד הים. מכאן והלאה? הכדור עובר אל אמן הקירקטורות שיעצב עבורך בגד ים ייחודי.

ספריי זוהר באולטרה