זה לא קשקוש – כובעים מקש הם הדור החדש של אטרקציות לאירועים

אם יש לכם אירוע חגיגי שמתקרב או מסיבה מיוחדת במינה כמו מסיבת רווקות, בטוח חיפשתם אטרקציה לאירועים. ההיצע היום הוא גדול מאוד וכולל אומנים מסוגים שונים, כמו אומני בלונים ואיפור, הפקות פול מון, בר אקטיבי, רקדניות, מפעילים ועוד. כל האטרקציות האלו חביבות אבל יש להן חסרון אחד – הן לא נשארות עם החוגגים לאורך זמן. בלונים מתפוצצים, איפור נמחק, האלכוהול של הבר האקטיבי נמוג מהגוף ואפילו הרקדנית המוכשרת ביותר והמפעיל המיוחד ביותר, לא יעשו רושם כמו מזכרת שנשארת כל החיים.
זו בדיוק הסיבה שכובעים מקש הם הפתרון האולטימטיבי לאירוע שלכם. הכובעים הם חפץ עמיד לאורך שנים שיכול להוות מזכרת שמלווה את האורחים הרבה אחרי האירוע ולגרום להם להיזכר בצורה נעימה באירוע שלכם ובאופן בו פינקתם אותם במתנה מלאת סטייל.

כובעי קש בהתאמה אישית

אם לרגע חשבתם שמדובר בכובעי קש סטנדרטים, חשבו שנית. אנחנו מספקים כובעי קש מרהיבים בהתאמה אישית ועושים שימוש בטכנולוגיה מיוחדת של טבילה בצבע. השיטה שלנו מאפשרת לטבול כל כובע בעד ארבעה צבעים, מה שיותר עליו דוגמה מרהיבה שבשום אופן לא יכולה להתקבל על כל כובע אחר. כלומר כל כובע קש הוא יצירת אומנות ייחודית המזכה את בעליו בפריט אופנתי ושימושי. זו בדיוק הסיבה שכובעי קש הם אידיאליים למסיבת רווקות – הם מעניקים לכל משתתפת את הייחודיות שלה ומחדשים אותה בכובע שאין סיכוי שהיא תראה מישהי אחרת חובשת, משום שהדוגמה שלה היא חד פעמית.

כובעים עם שם להשלמת החוויה

מעבר לשיטה הייחודית של טבילה בארבעה צבעים ויצירת כובעים שונים זה מזה, אנחנו גם מציעים לכם לכתוב על כל כובע את שם החוגגת. אין דבר שמראה על יחס פרטני יותר ממוצר שיש עליו שם שנכתב במיוחד וניכר שחשבו בדיוק על אותו אדם כשעיצבו את הכובע. את השם ניתן לכתוב באנגלית או בעברית ובמגוון פונטים, החל מכיתוב עגול ואלגנטי וכלה באותיות גרפיטי עם אופי אורבני ומודרני. בכל מקרה, התוצאה מהממת.