אולטרה דיפ

אולטרה דיפ – הטרנד הלוהט בעולם לראשונה בישראל
למי מאתנו לא יצא להתלבט בשאלה איך להפוך את בת או בר המצווה של הילד או הילדה, את ערב הגיבוש למשרד או את יום הכיף לוועד לחוויה של פעם בחיים?
בדיוק כדי לשדרג כל אירוע ולהרים אותו לגבהים חדשים קמה חברת מג'יק בן, שהודות לשילוב יוצא דופן בין כישרון אמנותי ויצירתיות לבין שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הביאה לישראל לראשונה כמה מהטרנדים המובילים בעולם בתחום מסיבות הפול מון.
חברת מג'יק בן מפעילה באופן בלעדי לישראל את אחת האטרקציות הלוהטות בעולם כיום – אולטרה דיפ.

אז איך זה עובד?

אם במסיבות פול מון רגילות מגיעה מאפרת מקצועית וצובעת את הילדים או האורחים, כאן אתם מכניסים את היד למיכל מים עם צבעים מיוחדים הצפים על פני השטח ותוך זמן קצר נקלטת על היד תצורה פסיכודאלית יפהפייה, זוהרת בשלל צבעים ומגניבה ביותר.
קעקועי אולטרה דיפ ניתן לראות באור יום ובאמצעות ארבעת תותחי האולטרה שתוכלו למצוא בעמדה שלנו באירוע, לצד מתקן ייבוש אוטומטי. הקעקועים נעשים על בסיס צבעים ידידותיים לעור שקל להסיר במים וסבון.
אטרקציה נוספת הבלעדית למג'יק בן היא קעקועי אייר בראש הנראים בדיוק כמו קעקועים אמיתיים, הודות לטכנולוגיה מיוחדת שאנו עושים בה שימוש.
הקעקועים מגיעים בשלל דוגמאות לבחירה, נשארים על העור 3-5 ימים ונעשים רק תוך שימוש בצבעים המומלצים על ידי משרד הבריאות ושקל להסיר מן העור בעזרת מים וסבון או שמן תינוקות.

מג'יק בן – כאן כדי להקפיץ לכם את הערב

בן הוא קריקטוריסט מומחה שכבר בגיל צעיר התבלט כצייר וכמאייר מחונן, ומתמחה כבר שנים בהתאמת אמנות אישית מכל סוגי החומרים ובהפקת אטרקציות. את חברת מג'יק בן הקים במטרה להגשים חזון שבמרכזו הפיכת כל ערב לבלתי נשכח באמצעות תמהיל נדיר של שיגעון יצירתי, מגניבות ושימוש בטכניקות המתקדמות ביותר בעולם כיום.
אם אתם מארגנים אירוע ורוצים ללכת הפעם על הטרנדים הכי חמים בענף – הגעתם למקום הנכון. תנו לנו להגשים גם לכם חלום.