אז איך מעוררים את הקירות בבית ובמשרד לחיים? יש אלו שיסתפקו בצביעת הקירות בצבעים שונים, וישנם אלו שיקחו את מלאכת העיצוב צעד קדימה עם מלאכת ציורי קיר.

 

ציור קיר כפתרון עיצובי מושלם

המון בעלי משרדים מעוניינים לעצב את המשרד שלהם, אך לא תמיד יודעים איך לעשות זאת. סביבת עבודה צעירה ותוססת מצטיירת כאחת מהמטרות הגדולות של בעלי העסקים השונים, זאת על מנת לעורר רוח יצירתית וקצב פועם ודינאמי במשרד. בעוד ישנם בעלי העסקים המסתפקים בצביעת הקירות בלבד, ישנם בעלי עסקים שכבר גילו את הקסם הייחודי שבשילוב ציורי קיר. ציורים אלו מבוצעים אצלכם בהזמנה אישית ויכולים לכלול מגוון רחב של שילובים: ניתן לצייר על קיר מרכזי במשרד את לוגו החברה, לשלב צבעים התואמים את צבעי המותג שלכם או שניתן לצייר ציורים אחרים בהתאם לבקשות שלכם. כך, אתם ממתגים את המשרד שלכם כמקורי, צעיר וכזה הדבק בטרנד העולמי החם.

 

משחקים בצבעים: חוויה עיצובית בחדרי הילדים

המון הורים רוצים לשלב בחדרי הילדים קירות צבעוניים. בעוד חדרים מרכזיים בבית כמו הסלון או המטבח צבועים בצבע אחיד וקלאסי, חדרי הילדים מאופיינים בחגיגה גדולה של צבע. עד היום, הפתרונות היו מגיעים בדמות צביעת הקירות בצבעים שונים או הדבקות של טפט. מה קורה עם ציורי קיר? מעלים את הרף ומעוררים את הקירות לחיים! ציורי הקיר מתבצעים בהתאמה מלאה אל רצונות הילד וההורים, תוך שמגוון האפשרויות הקיים הינו אינסופי: החל משילוב שמו של הילד על הקיר, ציור דמות אהובה או ביצוע אלמנטים עיצוביים אחרים שהינם תוצר של יד חופשית של האמן.

 

ולא רק ציורי קיר, אלא גם ציורי תקרה

ציורי קיר אמנם משתלבים על הקיר, אך גם ניתן לשלב את מגוון הציורים הייחודים גם על התקרה. אלו מכם שרוצים ליהנות מטון עיצובי מרשים ומחוויה אומנותית בחדר מבלי לשלב ציורים על הקירות, יכולים ליהנות מאותם הציורים גם על התקרה. רעיון מקורי לשילוב על התקרה הוא כמובן ציור של כוכבים, שמיים ושמש.