קעקועים לאירועים

כל מה שרציתם לדעת על קעקועים לאירועים – ולא הייתם מעזים אפילו לדמיין
מתכוננים לבת או בר המצווה של הילד או הילדה או לאירוע גיבוש למשרד או לוועד והפעם מתחשק לכם לעשות שינוי ולדאוג שהערב שלכם יהיה חוויה קסומה וחד פעמית?
בדיוק כדי להמם אתכם, לפתוח בפניכם עולמות חדשים ולשדרג את האירוע שלכם ברמות שלא חשבתם שהן אפשריות – אנחנו כאן.
אחת האטרקציות המיוחדות, היפהפיות והמגניבות שמעלות את האווירה לגבהים חדשים ומרימות בקלות את מצב הרוח היא קעקועים לאירועים. בשנים האחרונות כבשו את העולם בסערה טרנדים יצירתיים העושים שימוש בשיטות מתקדמות כמו קעקועי פול מון בטבילה, קעקועי אייר בראש שנראים בדיוק כמו הדבר האמיתי, הכנת גרפיטי על כובעים ועוד – אבל אף אחד מהם לא הגיע עדיין לישראל. עד שמג'יק בן נכנסו לתמונה.

מג'יק בן – אתם לא צריכים להמשיך לחפש

חברת מג'יק בן, המתמחה בהפקת אטרקציות ובהתאמת אמנות אישית מכל סוגי החומרים, מפעילה בישראל באופן בלעדי קעקועים לאירועים בטבילה.
מדובר באטרקציה כיפית, שאינה מלכלכת ואינה משאירה כתמים, עם צביעה מהירה פי ארבע מאיפור פול מון רגיל.
בשיטה זו הילדים או האורחים מכניסים את היד למיכל מים עם צבעים מיוחדים שצפים על פני השטח ותוך זמן קצר נקלטת על היד תצורה פסיכודאלית מגניבה, צבעונית ועוצרת נשימה. ניתן לראות את הקעקוע באור יום וגם בחושך עם תאורת אולטרה – ולכן אנו מביאים לכל אירוע ארבעה תותחי אולטרה ומתקן ייבוש, להנאה מרבית. הצבעים כולם ידידותיים לעור וניתנים להסרה בקלות עם מים וסבון.
אטרקציה ייחודית נוספת למג'יק בן היא קעקועים לאירועים בשיטת אייר בראש שנראים בדיוק כמו קעקועים אמיתיים, הודות לטכניקה מתקדמת שאנו עושים בה שימוש.
הקעקועים מגיעים בשלל דוגמאות צבעוניות, מרהיבות ומפתיעות לבחירה, נשארים על העור בין 3-5 ימים ונעשים רק עם צבעים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות והניתנים להסרה בקלות עם מים וסבון או שמן תינוקות.

אז כשאתם מתכוננים לאירוע הבא – צרו אתנו קשר ותנו לנו להפוך גם את הערב שלכם לחוויה של פעם בחיים.