קעקועי אייר בראש

קעקועי אייר בראש – להרים כל אירוע בדרך הכי כיפית שיש
סופרים את הימים עד לבת או בר המצווה? מתרגשים לקראת הרגע הגדול בו תבואו בברית הנישואין? מארגנים יום גיבוש או אירוע לוועד או לחברה ובא לכם שהוא יהיה מגניב, מפתיע, חד פעמי ובלתי נשכח?
קעקועי אייר בראש הם התשובה המושלמת לשאלה – מה יהפוך את האירוע שלכם למיוחד, קסום והכי כיפי שיש.
בטח יצא לכם להיתקל בקעקועים יפהפיים, מתפקעים מרוב צבעים, דפוסים וצורות מגוונים שמסחררים את רחבת הריקודים בחתונה, בבת או בר מצווה או בכל אירוע אחר ומעניקים לה מראה זוהר, חלומי ועוצר נשימה. קעקועי אייר בראש הם דרך מדליקה במיוחד להקפיץ את המסיבה שלכם ולהעלות אותה לגבהים חדשים.
רק חברה אחת בישראל מציעה מסיבות פול מון מרהיבות ובלתי נשכחות הכוללות בין היתר קעקועי אייר בראש שנראים בדיוק כמו קעקועים אמיתיים הודות לשיטה בלעדית, איפור פול מון, קעקועי פול מון בטבילה – טכניקה שכבשה את העולם ושלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בישראל ואטרקציות חדשות ומדהימות כמו גרפיטי על כובעים.
החברה הזו היא מג'יק בן.

מג'יק בן – תנו לנו להפוך את האירוע שלכם לחלום

מג'יק בן היא החברה היחידה בארץ המציעה קעקועי פול מון בטבילה – אטרקציה הדומה לאיפור פול מון, אך שבה טובלים את היד במיכל מים עם צבעים מיוחדים שצפים על פני השטח, ותוך זמן קצר מתקבלת תצורה פסיכודאלית מגניבה על היד שניתן לראות גם באור יום וגם בחושך עם תאורת אולטרה.
אטרקציה חדשה ובלעדית נוספת למג'יק בן היא קעקועי אייר בראש.
הודות לטכניקה מיוחדת לנו הצלחנו לגרום לקעקועי אייר בראש להיראות כמו קעקועים אמיתיים. הקעקוע מגיע בשלל דוגמאות לבחירה, נשאר על העור בין 3-5 ימים ומבטיח שהמסיבה הבאה שלכם תהיה חוויה בלתי נשכחת. חשוב לציין שכל הצבעים שאנו עושים בהם שימוש מאושרים על ידי משרד הבריאות וניתנים להסרה מהירה במים וסבון או בשמן תינוקות.
אז בפעם הבאה שאתם מתכננים אירוע – דברו אתנו. נשמח להפוך אותו לערב שתזכרו כל החיים.