מג'יק בן לוגו
תרומות והתנדבויות
סמל קשת

רעיונות ואטרקציות לבר ולבת מצווה

יונק דבש עם מכחול

חגיגות בר ובת מצווה, כמו גם אירועים אחרים בקרב הישראלים, כבר מזמן הפכו להפקות גדולות. אם בעבר חגיגות בר או בת מצווה הייתה מסתכמת באירוע קטן במסעדה למשפחה וחברים קרובים, בטיול לחו"ל של החוגג או החוגגת עם ההורים או באולם עם ריקודים. היום הביקוש לגיוון באטרקציות ובאופן החגיגה הוא גדול יותר ופחות סטנדרטי. אירוע בר או בת מצווה שבמכרזו עומדים ילד או ילדה בתחילת גילאי העשרה הפך גם לאירוע המבטא את האישיות וטעמו של הילד. אחד הטרנדים העכשוויים ביותר בתחום האירועים הינו הפעלות גרפיטי למיניהן. הכירו את מג'יק בן. אמן גרפיטי וקריקטוריסט שיכול לשדרג את חגיגות בר או בת המצווה לאירועים בלתי נשכחים.

 

מיהו מג'יק בן

מג'יק בן הוא בן אימרגוט, אשר מגיל צער בלט בכישרון ציור ואיור. זוכרים את מי שאייר את ספר המחזור שלכם? בן הוא אחד מאותם התלמידים שעשו זאת וגם בתור חייל שמש כמאייר צבאי. במהלך השנים כדי לשדרג את כישוריו האמנותיים רכש בן ידע בתחומים נוספים כגון איור בפוטושופ ולימודי גרפיקה.

מג'יק בן מתמחה בשני תחומים עיקריים: האחד הוא ציור קריקטורות  ועיסוק בקריקטורות דיגיטליות, אותן ניתן להדפיס על חולצות ספלים ושאר פריטים; השני הוא אמנות גרפיטי. מג'יק בן מציע מגוון אטרקציות בהן גרפיטי הוא המרכז, כולל קירות גרפיטי, ציור גרפיטי על הגוף ופריטי לבוש עם ציורי גרפיטי. בשני התחומים, ניתן להשתמש בשירותיו של בן באירועים שונים או כמתנות.

 

מתמונה עם ברכות לקיר גרפיטי

בשנות התשעים היה טרנד פופולרי בחגיגות בר ובת המצווה להציב תמונה של חתן או כלת השמחה. מסביב לתמונה הייתה מסגרת לבנה רחבה מאוד ובה יכלו קרובי משפחה, מכרים וחברים לרשום ברכה קטנה או גדולה לחתן או כלת השמחה. אנו מציעים לכם קיר גרפיטי גדול שעליו ייכתבו הברכות. קיר הגרפיטי הוא בעצם בד לבן המתוח על קונסטרוקציה של שניים על שלושה מטרים. על הבד מצוירות לבנים וכך נוצר אפקט של קיר אמיתי. במרכז הבד רשום השם של חתן או כלת בר או בת המצווה באותיות גדולות וצבעוניות שנעשות על ידי אמן הגרפיטי.

מסביב נותר מקום פנוי לכתיבת הברכות. בסוף האירוע מקבלים האורחים טושים צבעוניים שאיתם ניתן לכתוב ברכות או לצייר על לבנות הקיר. בנוסף, חתן או כלת האירוע והאורחים יכולים להצטלם ליד הקיר במהלך האירוע וליצור תמונות משעשעות. מה קורה בסוף האירוע?  הבד ועליו כל הברכות נמסר להורים וכך נותרת מזכרת מיוחדת מחגיגת בר או בת המצווה. ניתן להשתמש בבד כסדין לפיקניק או לחוף הים.

 

אולטרה דיפ

מתכננים אירוע בחוץ? חושבים על אטרקציה חווייתית וייחודית שבר או בת המצווה והאורחים לא יישכחו? כדאי לכם לשקול מסיבת פול מון לחגיגות בר או בת המצווה. מסיבת פול מון לא רק תמנף את האירוע שלכם אלא גם תוסיף לממד הבידורי שלו והאורחים ייצאו עם ערך מוסף. במסיבת פול מון מגיעה מאפרת עם תותחי אולטרה וצבעים מיוחדים הזוהרים באולטרה ומאפרת את הילדים כרצונם.

בנוסף המאפרת מחלקת זוהרים ומנצנצים ברחבת הריקודים. אופציה נוספת היא לשלב גם קעקועי פול מון בטבילה. שיטה זו הנקראת אולטרה דיפ והיא פופולרית באירופה וייחודית בארץ למג'יק בן. הקעקועים נעשים על ידי שימוש בצבעים הצפים במיכל מיוחד. הילדים טובלים את ידיהם בצבעים ונוצרת תצורה פסיכודלית יפהפייה. התצורה על כל יד היא ייחודית ואחרת.

 

קריקטוריסט לאירועים

הומור זה דבר חשוב ואין יותר משעשע מהומור עצמי. קריקטורות הינן איורים של אנשים באופן שהוא גם שנון וגם מצחיק. בנוסף לכך שהוא אמן גרפיטי, בן הוא גם קריקטוריסט מומחה ויכול להגיע לאירוע בת או בר המצווה של ילדכם ולייצר קריקטורה איכותית ומשעשעת תוך שיח קצר עם אורח כזה או אחר. ללא ספק, זוהי חוויה לחתן או כלת האירוע כמו גם לחבריו שיוכלו להנות מתמונה הומוריסטית שלהם, כמו גם ממזכרת מחגיגת הבר או בת המצווה.

 

גרפיטי על חולצות

בניגוד לקריקטורות, קעקועים או  קיר גרפיטי, כאן לא מדובר באטרקציה שנועדה להפעיל את אורחי חגיגת בר או בת המצווה אלא אטרקציה שהיא יותר מזכרת. חולצות גרפיטי הינן חולצות מעוצבות אישית בטכנולוגיית איירבראש. בטכנולוגיה זו הצבע מותז על ידי לחץ אוויר מתון ודחוס ונוצר אפקט גרפיטי ייחודי על החולצה. למה ייחודי? כי אין מדובר כאן בהדפסה על החולצה אלא בהתזת צבע ישירה, מה שגורם לכך שבכל חולצה יש חותם שונה.

כמו כן, העובדה שמדובר בהתזת צבע גורמת לחולצות אלו להיות עמידות יותר ולאורך שנים. חתן או כלת בר/בת המצווה יכולים לבוש חולצת גרפיטי ייחודית להם עם מסר הומוריסטי לאורחים או פשוט עם השם שלהם או תאריך האירוע. בנוסף, ניתן לתת חולצות גרפיטי במתנה לאורחי האירוע, אשר יוכלו לצאת עם מזכרת מיוחדת ומתנה עם ניחוח אישי.

 

כובעי גרפיטי

פחות בעניין של חולצות? אולי יעניינו אתכם כובעי גרפיטי. כמו בחולצות גם כאן מדובר על כובעים שעליהם ישנו עיצוב גרפיטי הנשעה בטכנולוגיה של טבילה או באיירבראש. הכובע יכול להכיל את שם חתן או כלת בר המצווה, את תאריך האירוע, או לחילופין את שמות האורחים. השמות נכתבים על רקע של ציור וכך נוצר לו כובע מיוחד וייחודי לכל אורח. את הפונטים, העיצובים והצבעים אתם כמובן בוחרים ומג'יק בן מכין את הכובעים לפי רצונכם וטעמכם האישי. ניתן לבחור בין כובעי קש לכובעי מצחייה. כך או כך, יוכלו אורחי בר או בת המצווה להנות ממתנה שימושית לקיץ הישראל וממזכרת ייחודית מאירוע בלתי נשכח.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך