מג'יק בן לוגו
תרומות והתנדבויות
סמל קשת

אטרקציות לבר מצווה באולם

יונק דבש עם מכחול

מזל טוב! רגע אבן דרך הגיע; ילדכם עומד לחגוג את גיל המצווה שלו, ואתם בתכנון אקסטרווגנזה בלתי נשכחת עד הברכיים. בגיל 12 לבנות ו-13 לבנים, התשוקה לאירוע חסר תקדים וראוי לבאזז מורגשת. זה גיל מרכזי, והם כמהים להשאיר רושם מתמשך על בני גילם.

אז אם אתם מחפשים אטרקציות לבר מצווה באולם – אל חשש, אנו מציעים את הפתרון האולטימטיבי להפוך את היום המיוחד של ילדכם לתחושה בלתי נשכחת שתגרום לכולם לדבר במשך חודשים.

כובעים מעוטרי גרפיטי: להיט האירוע הבלתי מעורער

בנקודת המבט שלנו, אנשים הם משני סוגים: אלה שלא מכירים את אטרקציית כובעי הגרפיטי ואלה שחוו את הקסם שלה. ויש לנו משהו חדש עבור שתי הקטגוריות.

ראשית, כובעי גרפיטי הופכים כל אירוע לחוויה בל יימחה ומשמשים למזכרת עבור האורחים שלכם לקחת הביתה. כן, מבוגרים מאוהבים באותה מידה מהכובעים המסוגננים והפונקציונליים שלנו. תוך שימוש בטכניקות מיוחדות, אנו יוצרים עיצובים בולטים על כובעי מצחייה בדרגה גבוהה. לחלופין, אנו יכולים להתאים אישית כל כובע עם שם האורח, על מנת להבטיח שכל מזכרת היא יחידה במינה.

למי שכבר מכיר את הקונספט, היה סמוך ובטוח שההיצע שלנו הוא בקנה אחד. אנו מתחייבים לאיכות, תוך שימוש בצבעים שאינם דוהים ואינם נשטפים. אנו מציעים גם תכונה בלעדית – כובעים צבועים בצבעים מנצנצים שתופסים את אור השמש בצורה יפה.

אטרקציות פול מון לבר מצווה!

בין אם שמעתם ובין אם לא – איפור פול מון לאירועים, זה הדיבור!
אז איך זה עובד?
מאפרת פול מון מקצועית ומוכשרת מגיעה לאירוע שלכם עם תותחי אולטרה, צבעים מיוחדים הזוהרים באולטרה מאפרת את כל הילדים ומחלקת זוהרים ומנצנצים ברחבה.

קעקועי פול מון בטבילה, הלהיט שכבש את אירופה!

מדובר על אטרקציה אשר נעשה בה שימוש ע"י צבעים מיוחדים הצפים על המים אשר נמצאים בתוך מיכל מיוחד.

כל ילד (או נער, יותר נכון) בתורו טובל את היד בתוך המיכל המיוחד.
כאשר שולפים החוצה את היד נוצרת תצורה פסיכודאלית ומדהימה ביופייה על היד! (בכל טבילה נוצרת תצורה פסיכודאלית אחרת). מדובר על אטרקציה מהנה ומדליקה במיוחד שחביבה על הקהל הצעיר בגילאי המצווה.

אתם עומדים רגע לפני הפקת האירוע שלכם ותוהים איזו אטרקציה לשלב? אטרקציה מנצחת היא אטרקציה שגם ממנפת את האירוע שלכם, וגם כזו המעניקה מימד בידורי וערך מוסף לאורחים שלכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך