גרפיטי על מגבות

בשנות העשרה של המילניום הנוכחי נראה שאין אחד שלא רוצה להתבלט ולהרגיש ייחודי.
זה בא לידי ביטוי בסטטוסים השנונים, בתסרוקות המעניינות, בסגנונות המוזיקה שבאים לעולם חדשות
לבקרים וכמובן שגם בא לידי ביטוי במגוון האטרקציות שרק הולך וגדל מאירוע לאירוע ומיום הולדת אחד למשנהו.
הביטו על זה רגע, האם שמתם לב שמשנה לשנה הרף של הריגושים באירועים השונים רק הולך ועולה?
האם הבחנתם בכך שכל מי שמפיק אירוע או שמעניק מתנה לחבר נמצא במרוץ מתמיד אחרי הריגוש או האטרקציה הבאים?

ובכן, אם יש לכם בטן רגישה לריגושים, הגעתם למקום הנכון.

 • מגבות גרפיטי
 • גרפיטי על מגבת
 • מגבות גרפיטי
 • מגבת גרפיטי לגן
 • מגבת גרפיטי
 • img_6872
 • סט מגבת תיק וכובע גרפיטי
 • גרפיטי על מגבת לילדת הבת מצווה
 • unnamed (17)
 • IMG_7026
 • 20151017125514

האטרקציה שלא משאירה אף אחד אדיש

מאחר והכותרת של המאמר כבר הסגירה אותנו, נראה שכבר הבנתם שבאנו לדבר אתכם על גרפיטי שמבוצע על מגבות. עם זאת, לא בטוח שהבנתם במה בדיוק מדובר. ובכן, בואו נגיד את זה ככה – מדובר על האטרקציה הבאה. ישנן אטרקציות רבות בשוק האטרקציות לאירועים אבל רבות מהן לא שורדות שבוע אחד מיום חגיגת האירוע. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכל אותן אטרקציות שנעלמות לתהומות הנשייה כשבוע לאחר האירוע ולעתים אף לפני כן אמנם מעוצבות לעילא ולעילא אבל לא מעניקות לאלו שמקבלים אותן כל ערך מוסף. נכון, יש כמה אטרקציות לאירועים יוצאות דופן כמו למשל מגנטים עם תמונה של האורחים, אבל מה שהחל לפני מספר שנים כאטרקציית האטרקציות הפך חיש מהר לסטנדרט נטול כל ריגוש שיש בו אפילו משהו מעט מעיק, בואו נודה על האמת.
מה שיפה בגרפיטי על מגבות הוא שמדובר על אטרקציה שימושית ביותר שיכולה לשרת את המוזמנים שלכם למשך שנים רבות. אין אדם אחד שלא מתקלח ולכן מדובר על המתנה המושלמת בעזרתה ניתן להיפרד מהמוזמנים שלכם ולדעת שאת האירוע שלכם הם לא ישכחו לעולם.

כ- giveaway או כמתנה

הביטוי giveaway צבר תאוצה של ממש בעשור האחרון. מדובר על מעין מתנה קטנה שחתני השמחה או בעלי האירוע מעניקים לאורחים שלהם בצאתם לדרכם עם סיום האירוע. בעבר מדובר היה למשל על צדפים קטנים ומעוטרים או שקיות רשת מעוצבות שעטפו שקדים מצופים ועוד. בעשור האחרון התחוללה מהפכה של ממש בתחום זה כיוון שכל אחד מעוניין להפוך את האירוע שלו לבלתי נשכח ואחת מהדרכים הטובות ביותר לגרום לכך לקרות היא להעניק לאורחים משהו שילך עמם הלאה ופשוט יזכיר להם את האירוע במשך שנים ארוכות. גרפיטי על מגבות היא דרך מושלמת לגרום לאירוע שלכם להיות בלתי נשכח כיוון שלא זו בלבד שמדובר על מוצר שילווה את האורחים עוד זמן רב אלא שמדובר על מוצר שהאורחים שלכם ייקחו חלק פעיל בעיצוב שלו.
עם זאת, שם על מגבת היא לא רק מתנה שניתן להעניק בסיומו של אירוע לאורחים אלא מתנה נפלאה שכל אחד שמדי פעם נכנס למקלחת ישמח לקבל ליום הולדתו או לציון אירוע חשוב בחייו כמו למשל גיוס לצבא, סיום תואר ועוד. העובדה שהאורח מקבל שם על מגבת תורמת לייחודיות שלה וגורמת לכל אחד שמקבל אותה להרגיש שהשקיעו בו באופן מיוחד.

האם מדובר על מגבות שבאמת ניתן להשתמש בהן?

הצבעים בהם עושים שימוש כדי לצייר על המגבות או כדי להטביע עליהן לוגו מסוים (מה שהופך את המגבות האלו ללהיט באירועים של וועדי עובדים למשל) הם צבעים איכותיים מאוד שלא יורדים בכביסה. המגבות עצמן גם הן מיוחדות. הממדים שלהן 140X70 ס"מ והאיכות שלהן מבטיחה שנים ארוכות של שימוש ללא חשש.
רוצים גרפיטי על מגבות לאירוע שלכם?! מוזמנים ליצור קשר עם מג'יק בן ונתראה באירוע שלכם.