קריקטורה דיגיטלית:

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מתלבטים מה להעניק מתנה? בכל האירועים – החל מהאירועים הפרטיים ועד האירועים העסקיים, בהם אתם רוצים להעניק מתנה לקרובים לכם או לאורחים באירוע, אתם מתלבטים מה להעניק. כיום, בעזרת הכישרון הרב של הקריקטוריסט, אתם יכולים להעניק מזכרות ומתנות נפלאות בחסותן של הקריקטורות. את הקריקטורות הדיגיטליות תוכלו להשמיש לא רק כמתנות, אלא גם כהזמנות לאירוע שלכם. כל הפרטים, לפניכם.

  • הזמנה לחתונה קריקטורה
  • קריקטורה ביבי נתניהו
  • קריקטורה על ספל
  • ג'וני קריספי
  • קריקטורה הזמנה לחתונה
  • קריקטורה דיגיטלית
  • IMG_1160

מתנה אישית ליום ההולדת:

כבר מיציתם את הענקת הגיפט-קארדים? שבעתם ממיטב המסעדות? הגיע הזמן להעניק מתנה קצת אחרת ובעיקר אישית. קריקטורות דיגיטליות מעניקות לכם את כל מה שתוכלו לבקש בעת שאתם מחפשים מתנת יום הולדת: מתנה מקורית ואישית. התרבות הדיגיטלית והיכולת לצלם ולתעד רגעים בכל רגע, הביאה לכך שסף הריגוש עלה, ואנשים רוצים לראות את עצמם בתיעוד קצת שונה. אם כן, אמן קריקטוריסט יכול לעשות זאת בשבילכם עם הקירקטורה הדיגיטלית ולהעניק בזכותה מתנה מושלמת.

 

קישוט המשרד האולטימטיבי לעובדים שלכם:

במשרד שלכם אתם נוהגים לשבץ על דלתות המשרד את מספר החדר עם שם העובד. תוכלו להפוך את המשרד שלכם לאטרקטיבי יותר, מדליק יותר ורענן יותר עם שיבוץ של קריקטורות דיגיטליות על דלתות המשרד. עבור העובדים שלכם מדובר על חוויה יוצאת דופן, ועבור קהל הלקוחות? אתם משתקפים כעסק חיוני, רלוונטי ובעל חוש הומור.

 

הזמנה מושלמת לחתונה:

אירוע החתונה שלכם הוא אירוע שאתם עתידים לחגוג רק פעם אחת בחיים. המשמעות היא שאתם רוצים לעשות כל דבר – מהקטן ועד הגדול, על הצד הטוב ביותר. חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם הוא ההזמנות שתשגרו לקהל האורחים. תמיד תוכלו לבחור בהזמנות סטנדרטיות שיקוטלגו על ידי האורחים שלכם כ"עוד הזמנה". מנגד, תוכלו לעורר את התרגשותם עם הזמנה המבוססת על קריקטורות דיגיטליות.

 

איך זה עובד?

כל שנדרש מכם הוא לשלוח תמונה אל אמן הקירקטורות. מכאן והלאה? הכדור עובר לידיים שלו. בעבודה קפדנית וייחודית הדורשת המון טכניקה וכישרון, יהפוך אמן הקירקטורות את התמונה ששלחתם לקירקטורה דיגיטלית מדליקה. מתנה יום הולדת, מתנה ליום הנישואין או ליום הגיוס, קישוט למשרד שלכם או הזמנות לחתונה – הקירקטורות הופכות את הסיפור שלכם לסיפור הצלחה!

ספריי זוהר באולטרה