תיקי גרפיטי:

בנים ובנות, קטנים וגדולים – כולם עושים שימוש בתיקים. עבור לא מעטים, התיק משמש בתפקיד פונקציונאלי בלבד. מה אם יאמרו לכם שניתן להשמיש את התיק שלכם לא רק כאביזר המשרת אתכם, אלא גם כאביזר המגולם בו מימד עיצובי רב? עם תיקי גרפיטי, אתם יכולים להפיק מהתיק שלכם בהרבה יותר! אז לצד התיק שתרכשו עבורכם, הרי שתוכלו לשלב את התיקים באירועים שונים, תוך שאתם יודעים שהענקתם את המתנה האידיאלית.

מעוניינים לראות מעבודות נוספות של מג'יק בן היכנסו לדף הבית והתחילו להתרשם מהגלריות הנמצאות בקטגוריות

  • שם על תיק קש
  • גרפיטי על תיק קש ורוד
  • גרפיטי על תיק קש
  • גרפיטי על תיקים
  • IMG_5951
  • תיק גרפיטי לנשים
  • תיק גרפיטי שחור
  • תיקי גרפיטי

מתנת סוף או פתיחת שנה מדליקה:

גם אם מדובר על ילדי הגנים או על הילדים הלומדים בבתי הספר, הרי שהאביזר המוביל שאיתו כל ילד מגיע אל יום הלימודים – הוא תיק. אז לצד התיקים הנמכרים ברשתות הגדולות וכך הילדים רואים את התיק  האישי שלהם גם על ילדים אחרים, עם תיקי גרפיטי, כל ילד זוכה לתיק אישי משלו המקושט בשמו הפרטי. אתם מחפשים מתנת סוף שנה או פתיחת שנה מדליקה לילדים? הרי שמצאתם! תיקי גרפיטי הם כל מה שאפשר לבקש: מתנה פונקציונאלית, בעלת מימד עיצובי ואישי גם יחד!

 

את המזכרת הזו הילדים לא ישכחו:

כיום ענף ימי ההולדת מתרחב למימדים כה גדולים, עד שהחגיגות נחגגות כאירוע לכל דבר. כחלק מתכנית האירוע, הילדים החוגגים מבקשים להעניק מזכרת נפלאה לחברים שבאו לחגוג איתם. אז במקום ליפול שוב לקלישאות מוכרות, תוכלו להעניק לילדים מזכרת נפלאה, אישית ושימושית: תיקי גרפיטי. תוכלו להזמין את כמות התיקים שתדרשו בה עם שמות הילדים המשתתפים בחגיגה. תוכלו לחשוב על סוף מתוק ומיוחד יותר לחגיגה? בסוף המסיבה, כל ילד יקבל תיק אישי עם שמו. מה שבטוח הוא שאת יום ההולדת של ילדכם הם לא ישכחו בקרוב…

 

האפקט הנגזר בעת שמעניקים מתנה אישית:

ישנו הבדל מהותי בין מתנה כללית הנרכשת עבור מקבלי המתנה, ובין מתנות המגולם בהן מימד אישי. בעת שאתם מעניקים מתנה אישית כדוגמת תיקי גרפיטי עם השמות הפרטיים, אתם בונים גשר מלבכם אל לב מקבל המתנה. כך, אתם מבטיחים כי מקבל המתנה יזכור אתכם, ולטובה. ניתן לייצר תיקי גרפיטי מסוגים שונים, בעיצובים שונים ובצבעים שונים. אמן הקירקטורות ידאג לכם לתיקים בעלי נראות מושלמת ומנצחת!

במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם בן הקליקו כאן

ספריי זוהר באולטרה