תיקי שרוך מעוצבים הם המתנה האידיאלית לכל אירוע

יש משהו מיוחד במינו בתיקי שרוך. מצד אחד הם קלילים – לא תופסים הרבה מקום, אפשר לקפל אותם להיכן שרוצים ובעת הצורך לזרוק אליהם כמה חפצים ולצאת לים או לטיול קטן. מצד שני, הם פרקטיים להפליא ומהווים פתרון נפלא לכל אותם מצבים בהם אתם זקוקים למשהו שהוא יותר משקית אבל פחות מתיק גדול ומסורבל.
אנחנו לקחנו את כל היתרונות הנפלאים של תיקי שרוך והוספנו להם טאץ' מיוחד במינו. אנו מציירים על כל תיק בנפרד כיתוב או ציור באומנות גרפיטי ייחודית, המעניקה להם מראה שאי אפשר להשיג בשום דרך אחרת. עם תיקי השרוך שלנו, כל יציאה מהבית מלווה בסטייל חסר פשרות והיתרון הגדול הוא שזו מתנה שמתאימה למגוון גילאים ואירועים.

מילדי גן ועד מבוגרים – כולם שמחים לקבל תיקים

תיקי שרוך יכולים לשמש אנשים בכל גיל ולכן הם מתאימים כאטרקציה לאירועים מסוגים שונים ובוודאות ישמחו את כל מי שמקבל אותם. ילדי גן יאהבו את התיקים במיוחד. הם כוללים ציורים ייחודיים והם שימושיים ולא גדולים ולכן כל ילד יכול לשים אותם על הגב שלו ולקחת חפצים אהובים וצעצועים לחברים, לגן, לגינה ועוד. התיקים מתאימים גם כאטרקציה לאירועי בת מצווה ובר מצווה ואין ילד מתבגר שלא יתלהב מתיק טרנדי בעיצוב אישי שמהווה אלטרנטיבה לתיקים מסורבלים ובעלי דוגמה משעממת ושגרתית. ולבסוף, גם רווקות במסיבה תוססת ואפילו אורחים בחתונה יאהבו את התיקים שלנו, שמאוירים בצורה מרשימה ויוצאת דופן ומשמשים מזכרת מכל אירוע נוצץ שהשתתפו בו.

תיק עם שם מראה על יחס אישי

מעבר לציורים המרהיבים, יש אפשרות לרסס על התיקים את השם של מקבל המתנה, באותיות גרפיטי בעיצוב אורבני מדליק. זו הסיבה שהם מתאימים כמתנה לאירוע רב משתתפים, כמו מסיבת סיום בגן, בה כל ילד יכול לקבל מתנה מותאמת אישית. גם בחתונות האורחים ישמחו לקבל תיק עם השם שלהם, שמראה שחשבתם עליהם ואתם מוקירים להם תודה שבאו וחגגו אתכם את האירוע. התיקים עשויים מבד וצבעים איכותיים ועמידים לשימוש ולכביסות.