מג'יק בן לוגו
תרומות והתנדבויות
סמל קשת

צייר קריקטורות

יונק דבש עם מכחול

צייר קריקטורות – כאשר כישרון, הומור ואבחנה חדה נפגשים:

קריקטורה היא מילה איטלקית שמשמעותה להבליט או להפריז. ציור בהפרזה זוהי האומנות של ציירי הקריקטורה. צייר קריקטורות חייב להיות חד אבחנה, מהיר ובעל חוש הומור כדי לקלוט במהירות את הנתונים המאפיינים של הדמות ולהבליט אותם במטרה להצחיק, ליצור רושם מבדח ולהעביר באמצעות הקריקטורה את המסרים שאותם בוחר הצייר להעביר. לא כל מי שיודע לצייר, הוא צייר קריקטורות. בן, מייסד חברת "מג'יק קריקטורות", ניחן בחוש הומור מיוחד, בזריזות ידיים, בחוש הבחנה חד ובכישרון ציור. אמרתם אומן קריקטורות, אמרתם בן ממג'יק קריקטורות. צרו קשר כי גם לכם מגיע את הטוב מכולם.

צייר קריקטורות – שלושה דברים שכדאי לדעת:

צייר קריקטורה הוא אומן היודע לתאר אדם בצורה מוגזמת תוך הבלטה של פרטים מסוימים כמו מאפיינים חיצוניים או נקודות תורפה אשר מבדילים את הדמות המצוירת מדמויות אחרות. בדרך כלל מטרת הקריקטורה היא לשעשע ולהצחיק.

צייר קריקטורות הוא אומן. כדי לצייר קריקטורה מוצלחת יש צורך בדמיון, בידע ובהשקעה במחשבה מעמיקה ובאבחנה חדה. כדי לצייר קריקטורה מוצלחת יש צורך בעין חדה ומיומנת היודעת לתפוס את האפיונים המיוחדים. לעתים האופי הקליל של הקריקטורות אינו מגלה את המורכבות של תהליך היצירה.

קריקטורה טובה היא קריקטורה שבה אנו מזהים מיד מיהי הדמות המצוירת ומהם האפיונים המיוחדים לה אשר הובאו לביטוי בתמונה. צייר קריקטורה מוכשר ידע להכניס רגש ותכונות אופי לציור. הוא יוכל לצייר את אותה הדמות במצבים שונים, לעתים הוא יתאר את האובייקט כאמין, לעתים כשקרן, לעתים כביישן ולעתים כאיש גס רוח.

קריקטורה מוצלחת מתחילה באומן:

כאשר אתם בוחרים צייר קריקטורות בקשו לראות תיק עבודות. תיק עבודות מרשים מעיד על צייר קריקטורות מוכשר ובעל ניסיון רב בתחום. קריקטורה מוצלחת היא שילוב של כישרון, חוש הומור, אבחנה חדה וזריזות ידיים. צרו קשר עם בן, הוא ישמח להראות לכם תיק עבודות מרשים.

ציירי קריקטורות מוכשרים ומקצועיים הם מצרך נדיר. ראיתם קריקטורה טובה, כדאי לברר מהו הצייר העומד מאחוריה. בשוק מצויים ציירי קריקטורות רבים, רבים מהם אולי ציירים, אך רק מיעוטם אומנים.

כאשר אתם מחפשים צייר קריקטורות לאירועים או לעיצוב הזמנות ועוד, מומלץ לבקש המלצות מחברים. גם באתרי האינטרנט תוכלו לדלות מידע עדכני ואמין על אודות ציירי קריקטורות מוכשרים ולהתרשם מעבודתם.

מה עושים ציירי קריקטורות?

ציירי קריקטורות פופולאריים בתחומים רבים.

ציירי קריקטורות מביעים דעות פוליטיות וסאטירה באמצעות ציור קריקטורה, באמצעות סמלים, דימויים חזותיים, להטוטים גראפיים ועוד. ציירי קריקטורה מביעים את דעתם בעניינים פוליטיים ובעוד נושאים העומדים על הפרק. ציירי קריקטורות רבים עובדים בעיתונים ומגזינים ויוצרים בכל שבוע קריקטורה אקטואלית. לעתים הקריקטורה מעבירה גם ביקורת או מסר סמוי. חובבי הקריקטורות לא מוותרים על הקריקטורה השבועית.

צייר קריקטורה הוא אטרקציה מלהיבה בכל אירוע. באירועים משפחתיים, בכנסים, באירועים של ועדי עובדים ועוד, צייר קריקטורות עושה את ההבדל בין עוד אירוע שגרתי ומעייף לבין אירוע מיוחד ומלהיב.

ציירי קריקטורה מעטרים הזמנות מיוחדות ומקוריות. למי לא נמאס לקבל עוד הזמנה בנאלית ונדושה? צייר קריקטורות מעטר ומאייר הזמנות מיוחדות לאירועים, כל הזמנה היא הזמנה מיוחדת מקורית ושונה.

צייר קריקטורות מצייר קריקטורות על חולצות. רוצים להפתיע את החברים במסיבת רווקים, במסיבת סוף שנה, באירועים משפחתיים קטנים או בימי גיבוש? צייר קריקטורות מוכשר יפתיע את המשתתפים, יעלה את המורל ויתרום לאווירה המיוחדת.

רוצים לשמוע עוד? מחפשים צייר קריקטורות מוכשר ומקצועי, צרו קשר, אתם לא תתאכזבו.
לצפייה בגלריית קריקטורות לאירועים לחצו כאן

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך