מג'יק בן לוגו
תרומות והתנדבויות
סמל קשת

3 רעיונות לציורי קיר לעסקים, משרדי היי טק ומסעדות

יונק דבש עם מכחול

ציורי קיר כבר מזמן הפכו לאטרקציות בפני עצמם בהרבה מקומות בעולם. כחלק מביקור ביעדים מסוימים כמו לונדון אנשים מגיעים במיוחד לבקר בשכונות שמפורסמות בציורי הקיר שלהם כמו שורדיץ'. אין ספק שאמנות גם אם היא בתוך מוזיאון וגם היא בפארק או על קיר ברחוב תמיד תמשוך את העין של האנשים. לאחרונה ישנו טרנד חדש בעולם של ציורי קיר אשר במקום שיהיו על קירות מחוץ למבנים הציורים נמצאים על קירות בתוך מבנים. לא מעט חללים ציבוריים, משרדים ומסעדות ברחבי העולם מתהדרים בציורי קיר על הקירות שלהם במקום תמונות רגילות שנהוג לתלות על הקיר בדרך כלל. נא להכיר את מג'יק בן. אמן גרפיטי וקריקטוריסט אשר מתמחה בציורי קיר לעסקים, מסעדות ומשרדי היי טק. המשיכו לקרוא עוד על מג'יק בן והרעיונות שהוא מציע.

 

קצת על מג'יק בן

בן אימרגוט הוא אמן העוסק בגרפיטי וקריקטורות. מכירים את אלו שתמיד מתנדבים לאייר את ספרי המחזור? זה בדיוק בן. כבר מגיל צעיר, הוא בלט בכישרון ייחודי כצייר ומאייר ואף בצבא שימוש כמאייר צבאי בשיטות שונות. במהלך השנים השתלם בן בקורסים רבים כגון פוטושופ, וגרפיקה על מנת לשכלל את כישוריו. בן מתמחה בגרפיטי ובקריקטורות, ובין הדברים שהיא מציע נכללים גם ציורי קיר למשרדים, עסקים, מסעדות ואפילו לבתי מגורים. ציורי הקיר נעשים בטכנולוגיה חדישה של הדפסה על הקירות על ידי רובוט ואם תרצו אפשר גם לשלב ציורי קיר בתלת ממד. לבן כמובן יש התמחויות גם ביצירת מוצרי גרפיטי שונים לאירועים וקריקטורות. אתם מוזמנים לפנות לאתר למידע נוסף.

 

למה בכלל ציורי קיר?

לקוחות, נציגים של חברות אחרות, ענשי עסקים וקולגות מגיעים אליכם לפגישות כחלק מהפעילות במשרד שלכם. המטרה שלכם כבעלי עסק היא ליצור רושם ראשוני חיובי בעיני המגיעים לנשרד. כאשר הקירות שלכם קירות מקושטים בהדפסה ישירות על קירות, אתם נתפסים כעסק צעיר, חיוני, רלוונטי וכזה הפועם בקצב אחד עם קצב החיים המהיר. אין שני לרושם ראשוני, לכן כדאי להוסיף ברחבי המשרד שלכם כמה שיותר צבעים מחמיאים. איך עושים אותם? עם הדפסת תלת ממד מגניבה על הקירות. רוצים לקבל רעיונות לאיזה ציור קיר מומלץ לעשות? המשיכו לקרוא .

 

ציורי קיר לעסקים

כל עסק ישמח לשדר וייב מיוחד על ידי ציורי קיר. בנוסף ציורי קיר ישדרו תחושה של חדשנות וחיוניות לכל מי שנכנס אל העסק. רעיון עיקרי לציור קיר לעסק הוא שימוש בלוגו של העסק. הדפסת הלוגו של העסק בגדול על הקיר תנכיח את המהות של העסק באוויר ותגרום לאנשים המגיעים לעסק לחוש כי מדובר במקום רציני. רעיונות נוספים לציורי קיר בעסקים הם הדפסה על הקיר של משפטים המדברים על רוח העסק, דבר שיכול לציור סביבה יותר פורייה ומכילה הפועלת לפי העקרונות  עליהם מושתת העסק. ניתן גם לשוות לעסק ניחוח יוקרתי עם ציורים של תמונות מיוחדות אשר ימשכו את העין ויגרמו ללקוחות העסק סקרנות והתעניינות כאשר הם נכנסים אל בית העסק.

 

ציורי קיר למשרדי היי טק

משרדי הייטק אוהבים לשמר אווירה צעירה, חדשנית ומתקדמת. קרקע זו מתאימה במיוחדת לציורי קיר אשר משדרים משהו יותר חדשני וצעיר. כמו בעסקים, גם במשרדי היי טק ציור של לוגו החברה או השם החברה יכול להתאים ולהשרות אווירה מקצועית יותר. כמו כן, משרדי היי טק יכולים גם להשתמש בציור כדי ליצור אפקטים של חללים פתוחים יותר ולשלב ציורי נוף שכאילו נפתחים מתוך הקיר והמשרד החוצה. החלון המזויף כביכול נותן תחושה של חלל פתוח יותר ויכול להשרות אווירה נינוחה יותר בקרב העובדים במשרד. משרדי היי טק הרבה פעמים מתמקדים בתחומים שונים ולכן ניתן להתמקד בתחום של המשרד ולצייר סמלים או ציורים המתאימים לתחום זה. כך גם הלקוחות המגיעים מרגישים שהגיעו למקום שבו ימצאו את מה שהם מחפשים.

 

ציורי קיר למסעדות

מסעדות הם מקום שיש בו תחלופה גדולה של אנשים, וחשוב תמיד לשמור על אווירה נעימה ומעוררת תיאבון. הרי בשביל מה מגיעים אנשים למסעדות אם לא לאכול. לכן, תמונות של מאכלים מן התפריט יכולות להיות אפשרות נהדרת לציורי קיר על מסעדות. אנשים שנכנסים למסעדה כבר רואים תמונות של המאכלים על הקירות וזה כבר מגרה את תחושת התיאבון שלהם כי בסופו של דבר בני אדם גם אוכלים עם העיניים. אפשרות מעניינת אחרת לציור גרפיטי על קיר במסעדה היא שהתפריט יהיה מאויר ומצויר על הקיר. תהיה זו דרך מעניינת ללקוחות המסעדה לראות את התפריט ואף בתפריט ניתן יהיה לשלב ציורים של המנות. כך גם ניתן יהיה לראות את התפריט וגם את המנות שמוצעות בו באופן פיזי.

 

ציורי קיר על הסלון או החדרים בבית

הקיר בסלון או בחדר לבן ומשעמם? לא בא לכם לתלות עליו תמונות? אפשר לעשות ציורי קיר גם בבית שלכם. אפשר לעשות ציור של כל המשפחה בחופשה או במקום אחר מסוים על בסיס תמונה שלכם או שאפשר לעשות ציור מפשט ובתלת ממד שישרה אווירה מסקרנת ומעניינת על הסלון ויוציא את האורחים שלכם מהשגרה לכמה דקות. אין גבו למה שאפשר לעשות בסלון שלכם ובטח בחדרים הפרטיים, שם אפשר לצייר על הקיר גם דברים המאפיינים את טעמכם האישי וטעמם האישי של הילדים או לסרטט פתגם מעניין שייתן לכם השראה.

ללא ספק, ציורי קיר הם תוספת מהנה ומיוחדת לשדרוג כל חלל בנוי, בין אם הוא פרטי או ציבורי. ישנן הרבה אפשרויות של איך לעטר ולקשר את המשרד או העסק או המסעדה שלכם בציורי קיר ייחודיים.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך