קול ששון וקול שמחה, אנחנו נביא אטרקציות לאירוע שלכם
איזה כיף זה לארגן חתונה. נכון שלפעמים כל הריצות, המדידות וההתעסקות עם התקליטן קצת מתישים, אבל בגדול אנחנו בטוחים שאתם מתרגשים מאוד לקראת היום הגדול ואנחנו מתרגשים יחד אתכם.
בין כל הסידורים סביר להניח שגם חיפשתם אטרקציות לאירוע. הרי היום לא מספיק לארגן חתונה שגרתית. כל זוג מעוניין ובצדק, שהחתונה שלו תהיה הכי נוצצת, הכי מהנה והכי מיוחדת. אז יש לנו כמה פתרונות עבורכם שיסגרו את הפינה של האטרקציות ויעזרו להפוך את האירוע שלכם לחתונה של פעם בחיים.

קריקטורות כמתנה אישית לאורחים
גם אם המשפחה והחברים שלכם ישתוללו בחתונה על רחבת הריקודים, תמיד יש רגע שבו רוצים לשבת ולנוח כמה דקות. אז למה לא לנצל את הדקות האלו עד הסוף? אנחנו נגיע אליכם לאירוע עם קריקטוריסט מקצועי, שישב ויצייר את האורחים. הם יצאו עם מזכרת לכל החיים ואתם תרשימו עם ההשקעה והמקוריות שלכם. אופציה נוספת היא לדאוג מראש לתמונות של האורחים ולפיהן אנחנו נייצר את הקריקטורות ונעשה להן הדפסה דיגיטלית. זה אומר שאתם יכולים להדפיס את הקריקטורות על חולצות ולחלק בחתונה לכל אורח חולצה משלו. מדובר בהפתעה שווה במיוחד לכל מי שמגיע לשמוח בשמחתכם, כזו המראה על מחשבה ויחס אישי לאורחים וכזו שתגרום לאירוע שלכם להיות זה שאף אחד לא יפסיק לדבר עליו ולהיזכר בו גם הרבה אחרי.

דברו אליי בכובעים
עוד מתנה שאתם יכולים להעניק לאורחים שלכם היא כובעים מאוירים בגרפיטי. גם במקרה הזה מדובר במשהו שיכול ללוות אותם עוד הרבה אחרי החתונה ולהיזכר באירוע שלכם כמרשים במיוחד. אנחנו מתמחים בכובעים איכותיים אותם אנחנו מרססים עם צבעים מיוחדים שלא רק שלא דוהים בכביסה, הם גם מנצנצים בשמש ועושים אפקט יפהפה ומיוחד. כל הצבעים גם זוהרים באולטרה-לייט כך שגם בחתונה עצמה אתם יכולים לחלק את הכובעים, להדליק אור מיוחד ולתת לכולם לחגוג אתכם עד אור הבוקר עם המתנה המדליקה שקיבלו. על כל כובע אפשר גם לרסס את שם האורח באותיות מגניבות וכך לתת לכולם את התחושה שחשבתם בדיוק עליהם בתוך כל ההפקה הגדולה של החתונה שלכם.