פול מון לאירועים

                                                                                 חברת מג'יק בן מתמחה בהפקת מסיבות פול מון בכל הארץ!
אטרקציות הפול מון מתחלקות ל2 סוגים עיקריים:
1) איפור פול מון, מה שכולכם מכירים. מאפרת פול מון מקצועית ומוכשרת מגיעה לאירוע שלכם עם תותחי אולטרה, צבעים מיוחדים הזוהרים באולטרה מאפרת את כל הילדים ומחלקת זוהרים ומנצנצים ברחבה.
2)קעקועי פול מון בטבילה, הלהיט שכבש את אירופה! חדש ובלעדי רק במג'יק בן, (חברתנו החברה היחידה בארץ אשר מפעילה את האטרקציה ).
קעקועי פול מון בטבילה הינה אטרקציה אשר נעשה בה שימוש ע"י צבעים מיוחדים הצפים על המים אשר נמצאים בתוך מיכל מיוחד. כל ילד בתורו טובל את היד בתוך המיכל,כאשר הילד מוציא את היד נוצרת תצורה פסיכודאלית המרהיבה ביופיה על היד!  (בכל טבילה נוצרת תצורה פסיכודאלית אחרת)

אתם עומדים רגע לפני הפקת האירוע שלכם ותוהים איזו אטרקציה לשלב? אטרקציה מנצחת היא אטרקציה שגם ממנפת את האירוע שלכם, וגם כזו המעניקה מימד בידורי וערך מוסף לאורחים שלכם. לא בטוח שכל האטרקציות עונות על פרמטרים אלו, אך ישנה אטרקציה אחת שלא רק עונה על הפרמטרים, אלא מעניקה לכם אפילו יותר: פול מון לאירועים. חשבתם שצריך להרחיק עד תאילנד על מנת להנות ממסיבת פול מון אמתית? באירוע הקרוב שלכם אתם הולכים לחגוג אל מול הירח המלא כשאתם הכי זוהרים שתוכלו להיות.

  • צבעים זוהרים באולטרה
  • פול מון בבת מצווה