מג'יק בן לוגו
תרומות והתנדבויות
סמל קשת
דף הבית » פול-מון לאירועים

פול-מון לאירועים

יונק דבש עם מכחול

פול מון לאירועים

חברת מג'יק בן מתמחה בהפקת מסיבות פול מון בכל הארץ! הפקת פול מון מתחלקת לשני סוגים עיקריים:

  1. איפור פול מון, מה שכולכם מכירים. מאפרת פול מון מקצועית ומוכשרת מגיעה לאירוע שלכם עם תותחי אולטרה, צבעים מיוחדים הזוהרים באולטרה מאפרת את כל הילדים ומחלקת זוהרים ומנצנצים ברחבה.
  2. קעקועי פול מון בטבילה, הלהיט שכבש את אירופה! חדש ובלעדי רק במג'יק בן, (חברתנו החברה היחידה בארץ אשר מפעילה את האטרקציה ).

קעקועי פול מון בטבילה הינה אטרקציה אשר נעשה בה שימוש ע"י צבעים מיוחדים הצפים על המים אשר נמצאים בתוך מיכל מיוחד.

כל ילד בתורו טובל את היד בתוך המיכל,כאשר הילד מוציא את היד נוצרת תצורה פסיכודאלית המרהיבה ביופיה על היד!  (בכל טבילה נוצרת תצורה פסיכודאלית אחרת)

אתם עומדים רגע לפני הפקת האירוע שלכם ותוהים איזו אטרקציה לשלב? אטרקציה מנצחת היא אטרקציה שגם ממנפת את האירוע שלכם, וגם כזו המעניקה מימד בידורי וערך מוסף לאורחים שלכם.

לא בטוח שכל האטרקציות עונות על פרמטרים אלו, אך ישנה אטרקציה אחת שלא רק עונה על הפרמטרים, אלא מעניקה לכם אפילו יותר: פול מון לאירועים.

חשבתם שצריך להרחיק עד תאילנד על מנת להנות ממסיבת פול מון אמתית? באירוע הקרוב שלכם אתם הולכים לחגוג אל מול הירח המלא כשאתם הכי זוהרים שתוכלו להיות עם הפקת פול מון!

 

איך נהפוך לכם את האירוע לבלתי נשכח:

☑️ הוסיפו צבע ואמנות איפור ייחודית לאירוע עם פול מון מעוצב ע"י מאפרת מקצועית

☑️ דוכן איפור פול מון מרהיב צבעוני על ידי מאפרות מומחיות ומקצועיות

☑️ המאפרת תצייר דמויות, כיתובים וציורים צבעוניים על גוף ופנים

☑️ יצירות אמנות זוהרת ובלתי נשכחות לאירועי חברות ופרטיים

☑️ מרגש, צבעוני ובלתי נשכח!

 

רחבת ריקודים חלומית באירוע החתונה

ללא ספק, ניתן לומר כי השיא באירוע החתונה שלכם מתרחש על רחבת הריקודים. אז מצד אחד תוכלו להנות באירוע שלכם מרחבת ריקודים פשוטה עם דיג'י ותאורה, אך גם תוכלו להפוך את הרחבה שלכם למסיבה הכי טובה בעיר עם איפור פול מון לאירועים.

לצד אטרקציות לאירועים כמו קריקטורות, גם איפור פול מון לאירועים הופך את האירוע שלכם לסיפור ההצלחה שתמיד חלמתם עליו. האמן יצבע את האורחים שלכם בצבעים זוהרים.

ואתם? אתם עומדים לחגוג כפי שלא חגגתם מעולם!

צובעים את אירוע המצווה בצבעים זוהרים

בת מצווה? בר מצווה? אירוע המצווה של ילדכם הוא אירוע שאתם משקיעים בו רבות. מה שבטוח, אם אתם רוצים לשדרג את האירוע, אתם חייבים לשלב אטרקציה מדליקה לטובת הילדים המשתתפים.

מחפשים אטרקציה מדליקה לבת מצווה או לבר המצווה? שתעורר עניין רב אצל הילדים? קיבלתם! 

אטרקציית הפול מון לאירועים! אמן יצייר ציורי גוף על הילדים, מתוך מגוון ציורים מדליקים המאפיינים את מסיבות פול מון פארטי, וידאג לחגיגה זוהרת ומדליקה במיוחד באירוע המצווה של הילדים שלכם.

פול מון לבת מצווה או בר מצווה ההצלחה מובטחת!

פול מון לאירועים – אירוע גיבוש מדליק לעובדים שלכם

הגיע היום בשנה שבו אתם יוצאים עם העובדים שלכם מהשגרה וחוגגים ביחד את יום הגיבוש! מה יכול לגבש אתכם יותר מאשר רחבת ריקודים מדליקה? רחבת ריקודים עם איפור של פול מון לאירועים!

בשיא החגיגה שלכם, יגיע הקריקטוריסט, ויצבע אתכם בצבעים הזוהרים בחושך, וכך תהפכו את יום הגיבוש המשרדי שלכם לחגיגה בניחוח תאילנד.

אז אולי חופשה בחופים הקסומים כרגע לא על הפרק, אבל מסיבת הירח המלא – מגיעה עד ליום הגיבוש שלכם עם הפקת פול מון לאירועים מטורפת ובלתי נשכחת! איפור פול מון לאירועים