מג'יק בן לוגו
תרומות והתנדבויות
סמל קשת

רעיונות לאטרקציות ופעילות לפורים

יונק דבש עם מכחול

חג פורים מתקרב ובא, ואין יותר צבעוני, תוסס ושמח ממנו. בערים שונות,  בתי ספר וגני מתכוננות מסיבות פורים גדולות עם הרבה תחפושות ומשלוחי מנות. ללא ספק, צבעוניות וססגוניות הם שם המשחק בפורים ואם בא לכם להכניס קצת צבע ואמנות למסיבה מומלץ מאוד לחשוב על  הפעלות גרפיטי למיניהן. הפעלות גרפיטי הן פעילות מהנה וחווייתית לילדים ובני נוער ואף למסיבות פורים למבוגרים. מדובר במשהו קצת אחר וייחודי וכל אחד יכול למצוא את עצמו בתוך הפעילות. הכירו את מג'יק בן. אמן גרפיטי וקריקטוריסט שיכול לשדרג את חגיגות הפורים בבתי הספר ובגנים לאירועים בלתי נשכחים.

 

מיהו מג'יק בן

מג'יק בן הוא בן אימרגוט, אשר מגיל צער בלט בכישרון ציור ואיור. זוכרים את מי שאייר את ספר המחזור שלכם? בן הוא אחד מאותם התלמידים שעשו זאת וגם בתור חייל שמש כמאייר צבאי. במהלך השנים כדי לשדרג את כישוריו האמנותיים רכש בן ידע בתחומים נוספים כגון איור בפוטושופ ולימודי גרפיקה. מג'יק בן מתמחה בשני תחומים עיקריים: האחד הוא ציור קריקטורות ועיסוק בקריקטורות דיגיטליות, אותן ניתן להדפיס על חולצות ספלים ושאר פריטים; השני הוא אמנות גרפיטי. מג'יק בן מציע מגוון אטרקציות בהן גרפיטי הוא המרכז, כולל קירות גרפיטי, ציור גרפיטי על הגוף ופריטי לבוש עם ציורי גרפיטי. בשני התחומים, ניתן להשתמש בשירותיו של בן באירועים שונים או כמתנות.

 

קיר גרפיטי

אנו מציעים לכם קיר גרפיטי גדול שעליו ייכתבו הברכות. קיר הגרפיטי הוא בעצם בד לבן המתוח על קונסטרוקציה של שניים על שלושה מטרים. על הבד מצוירות לבנים וכך נוצר אפקט של קיר אמיתי. במרכז הבד ניתן לרשום פורים שמח או את שם בית הספר או הגן על ידי אמן הגרפיטי ומסביב נותר מקום פנוי לכתיבת ברכות לציור ציורים. במהלך ההפנינג מקבלים האורחים טושים צבעוניים שאיתם ניתן לכתוב ברכות או לצייר על לבנות הקיר. בנוסף, כל הילדים והמורים בבית הספר או בגן יכולים להצטלם ליד הקיר במהלך האירוע וליצור תמונות משעשעות. מה קורה בסוף האירוע?  הבד ועליו כל הברכות נמסר לבית הספר או הגן וניתן לתלות אותו לקישוט על הקיר או בחדר האמנות של בית הספר.

 

מסיבת פול מון בלי לנסוע לתאילנד

מתכננים אירוע בחוץ? חושבים על אטרקציה חווייתית וייחודית שיהפכו את ההפנינג של פורים לבלתי נשכח? כדאי לכם לשקול מסיבת פול מון להפנינג פורים. מסיבת פול מון היא דבר חווייתי והופכת את ההפנינג מסתם מסיבת תחפושות לאירוע צבעוני ושמח. במסיבת פול מון מגיעה מאפרת עם תותחי אולטרה וצבעים מיוחדים הזוהרים באולטרה ומאפרת את הילדים כרצונם. בנוסף המאפרת מחלקת זוהרים ומנצנצים ברחבת הריקודים. אופציה נוספת היא לשלב גם קעקועי פול מון בטבילה. שיטה זו הנקראת אולטרה דיפ פופולרית באירופה וייחודית בארץ למג'יק בן. הקעקועים נעשים על ידי שימוש בצבעים הצפים במיכל מיוחד. הילדים טובלים את ידיהם בצבעים ונוצרת תצורה פסיכודלית יפהפייה. התצורה על כל יד היא ייחודית ואחרת. בנוסף אפשר גם לעשות רק קעקועים פשוטים ללא מסיבה.

 

הפעלות גרפיטי

אמן גרפיטי שעושה את כל העבודה זה דבר נהדר. הוא מפיק לנו את קיר הגרפיטי או מתנות מעוטרות בעיצוב גרפיטי להפנינג. אך אם מתחשק לכם לעשות משהו קצת יותר חווייתי? מעין הפעלה עם צבעים ואמנות ולהתנסות בעצם בגרפיטי? הגעתם למקום הנכון. הפעלות גרפיטי מאפשרת ערך מוסף להפנינג פורים שכן הילדים מקבלים אפשרות לביטוי אמנותי ייחודי בשיטה אומנותית שלאו דווקא יחשפו אליהם בשיעורי האומנות בבית הספר או בחוגי האומנות אחר הצהריים. הילדים זוכים לחוות את הצבעים והשימוש בהם בעצמם ולא רק מצפייה באמן הגרפיטי. לא מדובר כאן בעוד חוג אלא בפעילות כיפית ומגבשת שתותיר טעם של עוד וזיכרון בלתי נשכח מהפנינג פורים בבית הספר או בגן.

 

חולצות גרפיטי

בניגוד להפעלת גרפיטי, קעקועים או קיר גרפיטי, כאן לא מדובר באטרקציה שנועדה להפעיל את מי שבא להפנינג אלא אטרקציה שהיא יותר מזכרת. חולצות גרפיטי הינן חולצות מעוצבות אישית בטכנולוגיית איירבראש. בטכנולוגיה זו הצבע מותז על ידי לחץ אוויר מתון ודחוס ונוצר אפקט גרפיטי ייחודי על החולצה. למה ייחודי? כי אין מדובר כאן בהדפסה על החולצה אלא בהתזת צבע ישירה, מה שגורם לכך שבכל חולצה יש חותם שונה. כמו כן, העובדה שמדובר בהתזת צבע גורמת לחולצות אלו להיות עמידות יותר ולאורך שנים. זהו רעיון נהדר שכל ילד מקבל חולצה עם עיצוב ייחודי בסיום ההפנינג.

בנוסף, ניתן לבוא עם בגדים אל הסטודיו של מג'יק בן והוא ייעצב לכם עיצובי גרפיטי משגעים על הבגדים בשימוש בצבעים שונים ועליזים. זהו רעיון נפלא למי שמחפש תחפושת מקורית לפורים.

 

כובעי גרפיטי

פחות בעניין של חולצות? אולי יעניינו אתכם כובעי גרפיטי. כמו בחולצות גם כאן מדובר על כובעים שעליהם ישנו עיצוב גרפיטי הנעשה בטכנולוגיה של טבילה או באיירבראש. הכובע יכול להכיל ברכה לחג פורים, את תאריך ההפנינג, או לחילופין את שמות הילדים בבית הספר או בגן. השמות נכתבים על רקע של ציור וכך נוצר לו כובע מיוחד וייחודי לכל אורח. את הפונטים, העיצובים והצבעים אתם כמובן בוחרים ומג'יק בן מכין את הכובעים לפי רצונכם וטעמכם האישי. ניתן לבחור בין כובעי קש, כובעי מצחייה ואפילו כובעי גרב. כך או כך, יוכלו התלמידים בסוף ההפנינג להנות ממתנה שימושית לקיץ הישראלי וממזכרת ייחודית מאירוע בלתי נשכח.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך