מג'יק בן לוגו
תרומות והתנדבויות
סמל קשת

7 מתנות לילדים לתחילת שנה

יונק דבש עם מכחול

ספטמבר מגיע מהר מכפי שחושבים ושוב מתחילה לה שנת הלימודים. התלמידים מצד אחד מתבאסים על סיום החופש הגדול ומצד שני שמחים לפגוש את החברים שלהם ומתרגשים לחזור לספסל הלימודים. בכיתות בית ספר רבות ובגנים רבים נהוג לעשות חגיגה לתחילת השנה. ומה נחמד יותר מאיזו מתנה קטנה בעיצוב מיוחד? זה הזמן להכיר את מג'יק בן – אמן גרפיטי וקריקטוריסט שיכול ליצור לכם מתנות ייחודיות ויפות לסוף השנה בשילוב פריטים יומיומיים ועיצוב גרפיטי או איורי קריקטורות שהילדים יאהבו.

 

קצת על מג'יק בן

בן אימרגוט הוא אמן העוסק בגרפיטי וקריקטורות. מכירים את אלו שתמיד מתנדבים לאייר את ספרי המחזור? זה בדיוק בן. כבר מגיל צעיר, הוא בלט בכישרון ייחודי כצייר ומאייר ואף בצבא שימוש כמאייר צבאי בשיטות שונות. במהלך השנים השתלם בן בקורסים רבים כגון פוטושופ, וגרפיקה על מנת לשכלל את כישוריו. כיום השימוש שלו בשיטות איירבראש ואולטרה דיפ מאפשר עיצובי קריקטורות וגרפיטי ייחודיים שיכולים לשדרג כל מתנה שתרצו לקנות לילדים שלכם. חשוב לציין כי כל המוצרים המוצעים לכם עשויים מצבעים איכותיים שעמידים במים, חיי המדף  שלהם ארוכים והם עמידים בפני כביסות רבות. כמו כן, גם החומרים מהם עשויים המוצרים עליהם נעשית עבודת האמנות מיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים. המשיכו לקרוא כדי לראות אילו מתנות שוות בן יכול להכין בשביל ילדיכם.

 

קריקטורה וגרפיטי על קלמרים

מתנה נהדרת לתחילת השנה היא קלמר בעיצוב גרפיטי או עם איור קריקטורה עליו. מתנה קטנה וסמלית לכל ילד וגם כאן יש משהו אישי. אפשר לעצב את השם של כל ילד על הקלמר ולעשות קלמרים עם ציורים שונים, דמויות קריקטורה של כל אחד מהילדים בכיתה או בגן ועוד. לילדים לא תהיה סבלנות כבר לחכות לתחילת השנה כדי להשתמש בקלמר המקושט.

 

מזכרת מהחורף – מטרייה בעיצוב אישי

החורף עוד רחוק בתחילתה של שנת הלימודים ובכל זאת, מתנה מקורית למסיבות הסיום היא מטרייה עם עיצוב גרפיטי משגע. המטרייה יכולה להיות מקושטת עם שמות הילדים או ציור נחמד או שם הגן או הכיתה. הילדים ללא ספק יחכו לחורף כדי ללכת עם המטריות המיוחדות שלהם לבית הספר ולגן.

 

תיקי גרפיטי או קריקטורות

תיקי גרפיטי יכולים להיות מתנה נהדרת לתחילת שנה ויכולים להיות שימושיים לאו רק לבית הספר אלא גם לחוגים לילדים. הרי "כל אחד צריך איתו תיק קטן". ניתן לבחור תיקי ילקוט או תיקי שרוך ולבקש עיצוב גרפיטי או הדפסה של קריקטורה של הילדים. מי לא ירצה ללכת עם תיק שיש לו עיצוב מגניב או תמונה מצחיקה של עצמו. באתר של מג'יק בן ניתן לראות מבחר אפשריות לעיצובי גרפיטי שיתאימו למתנה לתחילת השנה לילדים שלכם.

 

עיצוב גרפיטי או קריקטורה על קופסאות אוכל

כל תלמיד או תלמידים מביאים עימם קופסת אוכל ובה הכריך או היוגורט שהם יאכלו לארוחת עשר בבית הספר. נכון שיש מלא מקומות לקנות קופסאות אוכל מגניבות וצבעוניות אבל בואו נודה באמת, קופסת אוכל בעיצוב גרפיטי עוד לא ראיתם. ניתן לעצב את הקופסה עם ציורי גרפיטי שונים או עם שם התלמיד או התלמידה ואם תרצו גם אפשר להדפיס קריקטורה של הילד או הילדה עם הקופסה. כך או כך, תתנו לתלמידים קופסת אוכל יפה, שימושית ומיוחדת כי כל ילד זוכה לעיצוב משלו.

 

גרפיטי על מחזיק מפתחות

מתנה מקורית נוספת לתחילת שנה היא מחזיק מפתחות בעיצוב של גרפיטי. מחזיק מפתחות היא פריט שיש לכל אחד מאיתנו וללא ספק כל אחד מהילדים אוהב להתלהב כשיש לו פריט מיוחד יותר מלאחרים. זו ההזדמנות להפוך פריט נפוץ לדבר מיוחד במינו על ידי עיצוב גרפיטי על מחזיק מפתחות.

 

כובעי גרפיטי

כובעי גרפיטי הם מתנה נפלאה בכל שלב כי כובע בישראל הוא פריט חובה כמעט בכל חודשי השנה. כשהכובע מגיע עם עיצוב גרפיטי ייחודי בשביל הילד שלכם או קריקטורה משעשעת – הילד ללא ספק יתלהב יותר לשים אותו על הראש. אחת מהתמחויותיו של אמן הגרפיטי מג'יק בן היא כובעי גרפיטי. כובעים ממבחר סוגים שעליהם ציורי גרפיטי או השם של הילד שלכם. אפשר לבחור ממגוון של תמונות או פשוט לבקש את שמו של הילד על הכובע. ניתן לבחור כובעי מצחייה, קש ואפילו כובעי גרב.

 

חולצות גרפיטי או עם קריקטורה

חולצות מודפסות יש מלא ולמעשה כל אחד יכול לצייר ולעצב חולצה. מי מאיתנו לא צייר על חולצה בשביל תחפושת לפורים? אבל אם בא לכם חולצה קצת יותר מיוחדת כמתנה לילדי הכיתה או הגן אפשר לבחור בחולצות עם עיצוב גרפיטי מיוחד ומעניין. ניתן לפנות למג'יק בן ולבחור חולצה ועיצוב גרפיטי עם השם של הילד ויש לכם חולצה ייחודית ומגניבה לילד. הילד יקבל בגד חדש וייחודי.  ואם בא לכם קריקטורה על החולצה, גם זה אפשרי. תוכלו לקבל גם חולצות עם הדפס של קריקטורה דיגיטלית. בעזרת תמונה ומעט פרטים על הילד, יוכל מג'יק בן ליצור קריקטורה מצחיקה וחכמה של ילדכם על חולצה. תהיה זו מתנה ייחודית שתלהיב את ילדכם ואת חבריו.

 

וזה הכל?

באתר של מגי'ק בן תוכלו לראות את המון הצעות למתנות מיוחדות, של חפצים מגניבים בעיצוב של גרפיטי מדהים או עם הדפס קריקטורות משעשות. חוץ מזה, אם בא לכם על רעיון אחר, צרו קשר עם מג'יק בן באתר ובטוח תוכלו לקבל עוד רעיונות, הצעות והשראות. בגרפיטי ובקריקטורות השמים הם הגבול וללא ספק בן ישמח לעזור לכם לבחור את המתנה הטובה ביותר בעבור ילדי הגן או הכיתה שלכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך