אטרקציות לאירועים מיוחדים במינם
מזל טוב! אתם עומדים להפיק אירוע. יכול להיות שזו מסיבת רווקות עליזה, חתונה מרגשת, יום הולדת או בת מצווש של פעם בחיים. היום, כולם יודעים דבר אחד – כולם כבר ראו הכול. התחום של אטרקציות לאירועים משגשג מאוד בשנים האחרונות וכמעט בכל אירוע שנתארח בו תהיה אטרקציה כזו או אחרת.
אבל האירוע שלכם חייב להיות מיוחד, נכון? אתם לא רוצים להיות כמו כולם ולספק חוויה שחוקה ומוכרת. אתם צריכים להיות שונים, מגניבים וחד פעמיים. ולנו יש את הפתרון לכך.

ללכת הביתה עם חיוך
חשבתם פעם על אטרקציות לאירועים שנותנות לאורחים מתנה לכל החיים? בלונים מתפוצצים, פרחים נובלים, ציורים צוברים אבק בארון. אבל לנו יש מגוון אטרקציות לאירועים שילוו את האורחים שלכם כל החיים וישמשו מזכרת מאירוע בלתי נשכח ומשהו לדבר עליו גם שנים רבות לאחר מכן.
המוצר המוביל שלנו הוא כובעי גרפיטי, עליהם ניתן לכתוב את שמות האורחים. יכול להיות שראיתם כבר דוכן כזה באירועים שהייתם בהם, אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם שכובעים כמו שלנו לא תמצאו אצל אף ספק אחר.
קודם כל, במדינה חמה כמו ישראל חובשים כובע לא מעט. אז הכובעים שלנו פרקטיים לעונת הקיץ אבל חכו! זה לא הכול. אנחנו היחידים בארץ שיוצרים כובעים עם האפקט המנצנץ! כך שתוכלו להסתובב בשמש בשיא הסטייל ולהשוויץ בכובע המגניב שלכם. ואם זה לא מספיק, הצבעים שלנו גם זורחים באולטרה-לייט, ככה שגם אתם חובשים אותם באירוע עצמו או בכל מסיבה לאחר מכן, אף אחד לא יוכל להתעלם מכם. הכובע התלכלך? הזעתם על רחבת הריקודים? אין שום בעיה. הצבעים בטוחים לשימוש בכביסה, לא דוהים ולא יורדים.
עוד אנחנו מציעים כאטרקציה לאירועים כובעי קש שמעוצבים בטכניקה מיוחדת של טבילה בארבעה צבעים. התוצאה המתקבלת היא מרהיבה וגם עליהם ניתן לרשום שם.

הדור הבא של קריקטורות
יצא לכם פעם להיות באירוע ולקחת קריקטורה שלכם הביתה? ביננו, בטח הנחתם אותה איפשהו ושכחתם ממנה לגמרי. עם הקריקטורות שלנו זה לא יקרה משום שהן דיגיטליות, מה שאומר שאנחנו יכולים להדפיס אותם לבחירתכם על מגוון מוצרים: ספלים, חולצות, תיקים ועוד.