אם אתם חוגגים בקרוב אירוע גדול, לבטח גם אתם מעסיקים את עצמכם בשאלה איך להפתיע את האורחים או את בעלי השמחה. לאמן קריקרטוריסט יש תשובה בשבילכם: קריקטורה אישית. ואלו חמשת האירועים המובילים להעניק בהם קריקטורה:

 

אירוע המצווה: מפתיעים את הילדים!

הילדים כיום עסוקים בתיעוד עצמי באמצעות המכשיר הסלולארי שלהם. עד כמה הם עסוקים בתיעוד העצמי? עד לכדי כך שלרבים גם ישנו מקל הסלפי המוכר שבאמצעותו ניתן למצוא את הזוויות המחמיאות ביותר. במקום שבאירוע המצווה של ילדכם כל הילדים יהיו עסוקים בתיעוד מאשר בחגיגה עצמה, תוכלו לשלב קריקטורות לאירועים שיתעד את כל הילדים. הילדים כיום מתרגשים מהטכנולוגיה, אך אתם תוכיחו להם איזה קסם יש באומנות עם הפקת קריקטורה אישית לכל אחד מהילדים שיגיע לחגוג עם ילדכם.

 

אירוע החתונה: ה-אטרקציה של ענף החתונות

למרות שטקס החופה הוא החלק המרגש ביותר באירוע החתונה שלכם, עדיין האורחים רוצים להתרגש קצת יותר ואתם רוצים לרגש המון. אטרקציות לאירועים ישנן לא מעט, אך אטרקציה כמו זו שיכולה להיות מוענקת לכם על ידי קריקטוריסט יש רק אחת. אחרי חודשים של הפקה, תכנון והמון השקעה מצידכם, כל שתוכלו לבקש הוא שהאורחים שלכם יזכרו את האירוע. עם קריקטוריסט הם אכן יזכרו, זאת מאחר ואתם מעניקים לכל אורח ואורח שיגיע לחגוג אתכם מזכרת נפלאה: קריקטורה בדמותו.

 

יום הולדת לסבא וסבתא: מעלים את סף הריגוש

אין כל ספק כי סבא וסבתא היקרים לכם כל כך ראו לא מעט בחייהם, מה שאומר שקצת קשה לרגש אותם. אחרי אינספור מסעדות טובות, טיולים ברחבי העולם ופינוקם בכל הגדג'אטים האפשריים, נדמה כי צריך להתעלות ולהעניק להם מתנה שהם גם יתרגשו ממנה וגם לא ישכחו אותה. אמן קריקטוריסט יוכל להפיק קריקטורות לסבתא וסבתא היקרים לכם. מדובר על חוויה נפלאה המתחילה עם ציורם וממשיכה הלאה עם קבלת הציור לידם. מדובר על רגע מרגש ויוצא דופן, בו אדם מביט בקריקטורה של עצמו ומצליח לזהות את עצמו בתוך הציור המשלב הומור והקצנה. רגשו גם אתם את סבא וסבתא!

 

אירוע גיבוש לעובדים שלכם: ככה מתגבשים!

אירועים עסקיים כוללים גם את אירוע גיבוש העובדים, ואם אתם חושבים בימים אלו על הדרך המקורית ביותר לגבש את העובדים, מצאתם: קריקטורות המופקות על ידי קריקטוריסט! מה כל כך מגבש בקריקטורות? מאחר ומדובר על תיעוד המשלב בתוכו המון הומור והקצנה, יוצא מצב שהחומות נופלות והקרח נשבר – זאת מאחר ועובדים מעניקים אחד לשני מחמאות על הקריקטורה שלהם, צוחקים בקול על התוצרים הסופיים ובעיקר מתרשמים יחד מהתיעוד ומהמזכרת הנפלאה שכל אחד קיבל כעת.